Administrazio publikoa:

Eusko Jaurlaritza, Euskal Herriko Polizia Ikastegia, Arabako Foru Aldundia, Arabako Kalkulu Gunea, Arabako Merkataritza eta Industria Ganbera, Gipuzkoako Foru Aldundia, Donostiako Sustapena - Fomento de San Sebastián,  Bilbao Ekintza, Udalak (Gasteiz, Donostia, Arrasate, Aretxabaleta, Eskoriatza, Oñati, Bergara, Eibar, Ermua, Antzuola, Erandio…), CEA (Gasteizko Udalaren Ingurugiro Gaietarako Ikastegia), Debagoieneko Mankomunitatea, Eudel…


Finantza-erakundeak:

Caja Laboral - Euskadiko Kutxa, La Caixa, Oinarri Elkarrekiko Berme Elkartea, Elkargi Elkarrekiko Garantia Elkartea…
 


Enpresak:

Artez, Athlon, Auzo-Lagun, Auzokide, Azul Multimedia, BAKH - Baskonia Kirol Hiria, Candilikas, Centro Udalaitz, Colectivosvip, Deba Garaia Inmobiliaria, ENTECSA Servicios, Eroski, Eroski Bidaiak, Fagor, Goizargi, Goizper, INECO Ingeniería de Transporte, Innevento, Instalaciones Araneta, Italde, Kertar, Kreatiba, Lagun-Aro, Lankorpe, LKS Auditores, LKS Ingeniería, LKS Koop. E., Maule Productions, Mugikortasun Kudeaketa Zerbitzuak - Servicios de Gestión de Movilidad, Multiópticas, Oihulari Klown, Overalia, Paradox, Rotudenak, Sector 4, Supperstudio, TAK – Take Away Knowledge, TAVEX, Ugatu, Urkan Digital, Veiss…
 


Komunikazioa eta publizitatea:

2ados Comunicación, ACC Comunicación, Arista, Arteman, Bell Publicidad, Biker, DIAC, Dimensión, DMacroweb, Egaralur, Ekai-Ezai, Ekos Estudios Ambientales, Estudios Durero, Fideliza, Good Wave Studio, Grupo Adapta, Hurbil, Ideolab, Ikertalde Grupo Consultor, Koncepto, Multiasistencia, OnTime, Onetoone Marketing y Comunicación, Xabide, Veiss, Verbax, VK Comunicación…


Hezkuntza- eta ikerketa-zentroak:

Arizmendi Ikastola, Banco de Geoplasma, Basque Culinary Center, Hetel, HUHEZI, Jakiunde, LAB-Irakaskuntza, Luis Eceiza, Miguel Altuna Institutua, Mondragon Unibertsitatea, Nanogunea, Psikomotrizitate Eskola, Txantxiku Ikastola, Orebe Hezkuntza…


Artea:

Artium, Arteimag Estudio, Cristobal Balenciaga Museoa, Trayecto Galería…


Elkarteak eta bestelako erakundeak:

Asmoz Fundazioa, Asociación Cultural Fila 2, EGO - Euskal Herriko Gazte Orkestra, Ekin Emakumeak, ESK sindikatua, Euskal Herriko Pediatria Elkartea, Euskalerriaren Adiskideen Elkartea, Eusko Ikaskuntza, FISC, Foro Rural Mundial - Munduko Landagunea, Fortuna Kirol Elkartea, Gerediaga Elkartea, Grupo Meana, Ingema – Instituto Gerontológico Matia, Matia Innova, Portaloi Kultur Elkartea, RAC Vasco Navarro…